Sparing siatkarzy z Siedleczką

Drużyna siatkówki GLKS “JAWOR 1955” Jawornik Polski w składzie: Staszczak Marek, Król Marek, Pelc Łukasz, Potoczny Kamil, Balawender Sławomir, Bury Mateusz, oraz Hop Damian, rozegrała dziś mecz sparingowy ze siatkarzami z Siedleczki. Wygrali gładko 3:0, w setach 25:19; 25:14; 25:15.

Przypominamy, że treningi sekcji siatkówki od 6 czerwca prowadzone są w poniedziałki i środy w godz. 1800-2000 w sali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim. Treningi drużyn juniorek i juniorów prowadzą p.p.Łukasz Szpakowski i Damian Hop. Zapraszamy na treningi dotychczas trenujących, jak też wszystkich chętnych do gry w siatkówkę.
Obowiązuje obuwie i strój sportowy.

II Turniej Grand Prix Gminy Jawornik Polski w Tenisie Stołowym – Runda I

Rozpoczą się II Turniej Grand Prix Gminy Jawornik Polski w Tenisie Stołowym. Tak jak w poprzednim sezonie cały Turniej będzie składał się z XII “mini turniejów”. W rozgrywkach może uczestniczyć każdy zawodnik. O szczegółach, rozgrywkach, punktacjach można dowiedzieć się z regulaminu II GP. Wprowadzono wiele zmian w stosunku do I GP.

Pierwsza runda zgromadziła kilkunastu graczy. Turniej przeprowadzono w II kategoriach: JUNIOR oraz OPEN

TO ON PROMOWAŁ NARCIARSTWO BIEGOWE W JAWORNIKU POLSKIM

Z żalem zawiadamiamy, że dniu 8.10.2013 r. po ciężkiej i długiej chorobie, w wieku 64  lat zmarł Czesław Kądziołka – były prezes i trener narciarzy klasycznych (biegi) Ludowego Zespołu Sportowego w Jaworniku Polskim, oraz wieloletni Członek Zarządu i Kierownik sekcji narciarstwa klasycznego Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR” w Jaworniku Polskim.
Podopieczni Czesława Kądziołki sięgali po medale i zajmowali czołowe lokaty w zawodach rangi mistrzostw Województwa, oraz Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Ogromnym sukcesem klubu okazało zajęcie V miejsca ma Mistrzostwach Polski LOK w biathlonie w roku 1979, oraz XVI miejsce drużyny na Mistrzostwa Polski w Wiśle w biegach narciarskich 1986.
Czesław Kądziołka był też organizatorem licznych zawodów w biegach narciarskich, także ich sędzią.
Ś.p.
Czesław Kądziołka był wielce zasłużonym działaczem, związanym z narciarstwem od ponad 40 lat. Za Jego zaangażowanie na rzecz narciarstwa klasycznego wyróżniony był: Złotą Odznaką “Zasłużony Działacz LZS”, oraz Złotą, Srebrną i Brązową „Odznaką Honorową LZS”.

Pogrzeb Czesława Kądziołki odbył się w dniu 11 października 2013 roku (piątek), na cmentarzu w Jaworniku Polskim. Wyrazy współczucia dla Rodziny zmarłego składają zawodnicy i Zarząd GLKS ”JAWOR 1955” w Jaworniku Polskim.
Wyrazy współczucia dla Rodziny przesyła też Podkarpackie Zrzeszenie „LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE” w Rzeszowie.
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…