GRAND PRIX Podkarpacia Weteranów – Kańczuga 17.03.2019

W dniu dzisiejszym w Kańczudze odbywa się turniej z cyklu GRAND PRIX Podkarpacia Weteranów do turnieju zgłosiło się ponad 60 zawodników z całego Podkarpacia.
W tych zawodach wzięło udział 6 naszych zawodników. Najciekawiej było w kat 50-59 ponieważ dwóch naszych zawodników (J. Szajnik i J.Drożdż) spotkało się w półfinale i po prawie godzinnym pojedynku zakończonym 3-2 minimalnie lepszy okazał się nasz defensor J. Drożdż , niestety naszemu zawodnikowi w finale brakło sił i przegrał go 3-1, później w meczu o drugie miejsce nie nawiązał walki i ostatecznie zajął bardzo dobre 3 miejsce.

WYNIKI KLIKNIJ


wyniki poniżej:

Kat : 40-49 lat
13. Grzegorz Galej
23. Jacek Prokop

Kat 50-59 lat:
3. Jarosław Drożdż
5. Jacek Szajnik
18. Wiesław Sura
20. Marian Oczoś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *